Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.16, 02:48   #69
Farbak
Uzman Üye

Farbak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 5258
Aldığı Teşekkür: 7021
Rep Derecesi : Farbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardırFarbak şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hangi Televizyon Kanalını Seyrediyorsunuz ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Taner Mesajı göster
Bende Brukman kadınlarının dvd si var trt belgesel ödülü almış bir film. Bulabilirmisiniz bilmiyorum ama size Genç Belgeselci Serdar Güven'in "Salkım söüt saçlım" belgeselini de tavsiye ederim. Kısaca anlatmak gerekirse "saçın öyküsü" bu linkten ukaşabilirsiniz.

MAYA FİLM - Belgesel Film Yapım

Serdar Güven Yaptığı belgeselleri herkesin izlemesi için internet üzerinden paylaşıyor.
Linki kopyaladım sevgili @Taner. Önerdiklerinizi izledikten sonra tartışabiliriz isterseniz. Bu aralar yoğun çalışıyorum. Ama fırsat yaratacağım. Çok teşekkür ederim. Sizi takibe devam. Eksik olmayınız.