Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.05.16, 00:50   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39600
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Müslüman Doğum Kontrolü Yapmaz"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Nasıl Mesajı göster
Cehalet dini, din de cehaleti destekler.
En güzel yorum buydu.

Ben mesela 20 kişinin olduğu bir ortamda bir tez ortaya attığımda beni kimlerin desteklediğine çok önem veririm.

Ben o 20 kişi içindeki 15 salak destekleyeceğine, 5 akıllı desteklesin isterim.

Siyasette biraz böyledir. Sizi cahil çoğunluk destekliyorsa, boksunuzdur... Eğer akıllı azınlık destekliyorsa doğru yolsa ya da ona yakın yollardasınızdır.

...

Ama adam yine İslam' a uygun konuşmuş.

İslam' da çocuk aldırma, düşürme, kürtaj falan yasaktır.

Çarşafa falan değil, hedefe attıracaksınız...

...

Çünkü İslam, azınlıkken, üreyerek çoğunluk olmayı yeğleyen nicelikçi bir dindir. Müslümanlar bol bol doğuracaktır ki, diğer kavimler üzerinde egemenlik kurabilsinler... İslamda nitelik yadırganacak bir özelliktir.

Peygamber zamanından beri böyledir bu iş.

Tayyip gerçekten yine dinine uygun konuşmuş.

...

Bugün yahdudiler, hıristiyanlar farklı bir frekansa yükselmiş!

Müslğümanlar hala 1400 yıl önceki kafayla üreyere çoğunluk olma ve cahil çoğunluk üzerinden egemenliklerini sağlama alma kurnazlığında...

Doğurun bol bol!

Allah rızkını verir!

...
Öyle mi?

Asla değil!..

Onların rızkı sayılan yardımlar, kömür torbaları ve gıda kolileri bile biz laiklerin vergileridir.

...

Biz öderiz ama öküz ''Allah rızkımı verdi'' sanır.

Boğazlarında kalsın!