Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.06.16, 02:34   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8504
Aldığı Teşekkür: 10093
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Öldürülüyoruz!!!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Ben bir sahil kasabasında yaşıyorum, çevremizde oldukça fazla köy var ve o açıdan sağlıklı beslenme şansımız, büyük şehirlerde yaşayanlara oranla çok fazla.
Salam, sosis, sucuk gibi ürünleri asla evime sokmam bir lokma yesem bütün sindirim sistemim sinyal veriyor zaten ama ille de yiyeceksem mutlaka kasabımızın yaptığı sucuklardan alıyoruz, en azından içindekinin gerçekten de et olduğunu biliyorsunuz, bu bile büyük nimet, isterseniz etinizi siz alıp yaptırabiliyorsunuz...
Gezmekten büyük zevk aldığım muhteşem bir pazarımız var her Salı mutlaka çıkarım pazara, o yüzden Salı günleri bana forumda biraz daha geç rastlarsınız, beynimi dinlendiriyor adeta...
Sütümüzü ise koyacak bir kap götürüp pazardaki köylülerden alıyoruz, öyle trışkadan süt değil ha, köylümüzün kendi üç beş hayvanından ürettiği gerçek süt... Hatta o sütten daha dün yoğurt yaptık, mumla arasanız öyle bir yoğurt yiyemezsiniz, pazarcılarımız hep çok eski alış veriş yaptığımız insanlar, kısacası hormonlu meyve sebze yeme ihtimaliniz çok düşük çünkü her şey hemen hemen bizim buraların mahsülü...
Ekmeğimiz bile bizim kasabın köyden getirip sattığı halis mulis köy ekmeği...
Zaman zaman İstanbul'a ablamı ziyarete gidiyoruz da bir türlü o çamur gibi ekmeklere alışamıyorum...
Velhasıl o açıdan kendimi çok şanslı hissediyorum, bu devirde büyük şehirde yaşamak gerçekten belâlı bir iş.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti