Konu: Ateizm
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.06.16, 22:15   #109
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39593
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ateizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Icindeki celiskiyi göremedin degilmi?.

Bu Dünyayi, icindekilerle olanla Allah´in oldugunu kabül edersek!.

Bir Corap bile öbür tarafa götüremezsek.

Zamaninda Arap Padisahimi, Soytarimi neyse, Peygamberimizi Altin Islemeli Halilar üzerinde Cuma Namazini kilmaya davet ettiginde, bunu RED edip, Milletin icinde kilip, Allahin Huzurunda hepimizin bir oldugunu söyleyenin fazla materiel oldugunun gösterildigine delil degilmi?.

Demekki, kimin Dini Kitabiysa, kendi yararina Ayetler uydurup, zaten Allahin olanini herhangi birisine vermek istediginde, baskasindan neye almaya ugrasip, Kul hakkina girmeyi göze alsin?.

Cok celiskili degilmi?.

Twitterde halen ses yok.
Konuyu açan ben değilim; sadece görüşlerimi o en yobaz diye bilinen alimlerin bile kabul ettiği Kuran ve en sağlıklı diye bilinen hadislere dayanarak yazdım.

Bunlar tarihsel gerçeklerdir. Yukarıda müslümanların tüm erkeklerini yok ettiği kabileyi, kabile reisinin adını, olayın tarihini ve detaylarını da ''en emin'' diye bilinen Buhari' den alıntılarla da yazardım.

Sadece bir alınyı yapacağım:

Alıntı:
Bir yandan bir reisin/bir kralın kızı, bir yandan da Hz. Harun’un neslinden gelen Hz. Safiye’nin bu soyluluğunu göz önünde bulunduran Hz. Peygamber (a.s.m), “Onu savaş ganimeti arasında bir cariye olarak almış, sonra da azat ederek nikahlamış ve kendine eş yapmıştır.”(Buharî, Meğazî, 38). Bu suretle onu, asaletine uygun bir payeye yükseltmiştir. Bu muamele gerçekten onun için büyük bir şereftir

Yani kızın babasını öldür, aynı gün cariye olarak yatağa at, sonra da Peygamber' in yatağına girdi diye kalk utanmadan ''bu Saffiye için şereftir'' de...

...

Bunların hepsi Kuran' a uygundur.

...

Ben ayet ayet bu olayların Kuran' a uygun olduğunu defalarca yazdım ve bu konuda da tekrarladım.

Lütefen bana ''ama Peygamber altın halıda namaz kılmadı'' diye cevap vermeyin! Ben dini bir tarafa bıraktım, tarihsel gerçeklerden kaynaklarını da koyarak bahsediyorum.

Bana yalancı olduğumu söyleyin. Yalancı olduğumu ve İslam dinine onda olmayan ve hatta İslam' ın karşı olduğu noktaları, İslam' ı karalamak amacıyla İslam' a mal ettiğimi, rezil bir din düşmanı olduğumu belgeleyerek anlatın!

...

Bana Kuran' da ganimet ayetleri olmadığını, ganimet ile haram kavramının çeliştiğini ve bu nedenle de benim adi bir palavracı olduğumu belgeleyin!

Ve yine Kuran' da Peygamber' in 17 eşi olmadığını, çoluk çocukla evlenmediğini; Ayşe' nin 6, Safiye' nin 14 yaşında Peygamber ile evlenmediğini belgeleyin. Hatta kız çocuklarının bile ganimet sayılmadığını bana Kuran' dan gösterin...

Herkes daha 2 ay önce ''kız çocukları 6 yaşında evlenebilir'' diyene sapık diyor ha!...

Ben de 50' sini geçmiş bir adam daha 14 yaşında iken kaçırılmış (babası öldürülüp ganimet alınmış) bir kızı cariye belleyip yatağa atan her kim olursa olsun sizler gibi ona ''sapık'' derim...

...

Önce Kuran' ı ve Peygamber' in hayatını öğreneceksiniz.

...

Ben boş laf değil, yazdıklarımın tarihe ters yalanlar olduğunu duymak istiyorum.

Laha-luka ile değil, yazdığım ayetlerin Kuran' da olmadığını Kuran' dan belgeleyerek geleceksiniz...

Yazdığım gerçeklerin tarihsel gerçekler olmadığını belgeleyerek geleceksiniz...

...

Siz dininizi ben öğretmek zorunda değilim.

O yüzden beni peşin peşin yalancı belleyin ve sırf yalanlarımı yüzüme vurmak için dininizi ve Peygamber' inizin hayatını öğrenin!

...

Sonra da gelin yalancı isem tüm yalanlarımı yüzüme vurun.

Özür dilemezsem namerdim!