Konu: Ateizm
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.06.16, 01:10   #111
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39628
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ateizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Konuyu bende acmadim, Cumhuriyetide kuranlardan degilim.

Ama her Osurukta Dogu Anadoluyu Kürtlestirme Politikasina yardimdada bulunmuyorum!.

Kendim Trakyali olarak, bir Makedonyaliyla böyle tartismalari bile yanlis buluyorum.

Hadi genc birisinle konustugumu düsünsem, Vatan sevgisi asilanmamis, Hashasilere bilmeden Kulluk yaptigini düsünecem.

Trakyali olarak, benimde Vatan´imin yarisi, Hashasilere gitti.

Seninkisinin yarisi Yünanistanda, öbür yarisida eski Yogoslavyada.

Halbuki is Macedonia Helenik diye siteyi buraya tasiyip, Memleketin icin oy toplamaya calismistim.

Hayret ediyorum, bir Trakyali olarak senin Memlekitini savunurken, Memleket olarak bildigimi ne cabuk Hashasilere vermeye calistigini!.

Keske diyorum Makedonyali Mustafa, birkac sene daha yasayip, senin Memleketinide kurtarabilseydi diye düsünmeden edemiyorum!.

Su Yobazligi, anca Mekteple önleyebilirsin, Dinlerine söylemedik birakmamakla degil!.

Halbuki yasin basin belli, 1974´ten sonra neler yasandigini, neyin neyi cektigini bilen birisin, o kadar Cahilde degilsin, Analize edebilirsin.

Neyse Siktir et hepsini, Dogu Anadoluyu vermiyecegimizi bil!.

Ya seve seve, yada SEVE SEVE onlara Medeniyeti getirtecegiz!.

Bir Kursun Kalen, sonunda Daglari tasir!.

Yanina birde Silgi verdimi, cok sey silinir!.

Aga yine söz konusu olan meseleyi atlayıp, başka yerlere sıçrıyorsun.

Benim Türkiye' nin bölünmesi gerektiğine ilişkin mesajlarım, başlığa ilişkin konular altında mevcut. Bu konularda yanlış gördüğün düşüncelerime o konularda karşı çıkabilirsin.

Ama sen ateizim başlıklı bir konuda yazdığım mesajlara cevap vermek yerine, konuyu başka alanlara kaydırıyorsun...

...

Bu konu altında bana cevap vereceksen, bu başlık altında ve bu başlığa ilişkin konularda ver.

Ha Türkiye' nin bölünmesine ilişkin konularda cevabın varsa, o konularda ver. O konularda zaten forumda duruyor.

...

Bu konuda (bu topik altında) yazdıklarımı yeniden oku.

Kuran' da ganimet ayetleri, kızların ve kadınların ganimet olarak alınması, Peygamber' in babası öldürülen ''ganimet'' bir kızı 14 yaşında cariye olarak yatağa atması... Ve bunların İslam' a uygun olup olmadığı...

Bu topikte bana bu konularda cevap yaz.

Başka konuları bu topike aktarmak yerine o topiklerde geçerli olan konuya cevap yaz.

Konu başlıkları elbette ''konu konuyu açar'' hesabı başka alanlara kayar ama bana karşı yazdığın argümanlara ilişkin konular forumda mevcut.

Benimle bu topik altında memleketin birliğini ya da bölünmesini değil, benim bu topikte verdiğim cevap ya da yorumları tartış...