Konu: Ateizm
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.06.16, 02:08   #118
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39535
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ateizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Yapicak bir sey yok, sen Cocuk Tecavüzcüleri olmadan Mutlu olamiyorsun, bende Cocuk tecavüzcülerini ayirip, Hapiste görmek istiyorum.

Kisacasi, Hepsini sana hediye ediyorum, Mutlu ol!.
Ya ne diyorsun sen Allah' ının aşkına...

Ben mi 6 yaşındaki Ayşe ile evlenip, o kız 9 yaşındayken gerdeğe girdim?

Ben mi 50 yaşımı geçmişken babasını öldürttüğüm 14 yaşındaki kızı babasını öldürttüğüm gün yatağa soktum?

...

Kaç defa yazdım... Bunlar bugün olsa Peygamber en kötü olarak addedilen suçlardan dolayı mühebbet yemişti...

...

Ben hem bunlara karşı çıkıyorum hem de bizim Insanlikarayan beni çocuk tecavüzcülerini savunmakla suçluyor...

Yuh yani!

Peygamber bunları yaparken ona karşı çıkamayan adam, Aristo karşı çıkınca kalkıp bir de ona şöyle ona cevap yazıyor:

Alıntı:
Yapicak bir sey yok, sen Cocuk Tecavüzcüleri olmadan Mutlu olamiyorsun, bende Cocuk tecavüzcülerini ayirip, Hapiste görmek istiyorum.
Hakikaten yuh!

Peygamber o zaman yaptıklarını bugün mesela senin Alman eyaletinde yapsa nerde olurdu?

Hatta Türkiye' de yapsa nerde olurdu?