Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.06.16, 04:39   #147
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yaratılış ve Evrim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Hakikaten nedir şu; topraktan yaratıldık hikâyesi!.. Zannedersiniz ki Tanrı Play Doh oyun hamurlarıyla oynarken insanı yaratmış... Buna inanacağıma birebir maymundan gelmeyi bile tercih ederim kaldı ki evrim teorisi hiçbir zaman maymundan geldik demez...
İnsan ve maymunun ortak bir atasından söz eder.
O ata da zaten maymun değildir,
Kısacası malzeme olarak ortada ortak bir ata var, maymun ve insan da onun iki ayrı kolu...
Böylelikle o aptalca sorulan; ''Öyleyse maymunlar neden insan olmuyorlar'' sorusu da aydınlığa kavuşmuş oluyor.
Ben de kendime soruyorum hala...

''Nan Aristo,o kadar maymun evrimleşip insan oldu da, sen niye olamadın'' diye...

Eşhedüenlailaheillallah ve eşhedüennemuha...

Şu internet sitelerinin bazılarında reankarnasyon testi (!) var ya...

Hani bir önceki hayatınızda kimdiniz, ne idiniz falan...

...

O testte bile maymun çıkmıştım