Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.06.16, 04:42   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131065
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türkler, Artık Geçmişinizle Yüzleşin Diyenlere Cevap

Fazla katkida bulunamasamda, Orta Dogu Projesinde, Iran PKK´si belirli bir pozisyonda kullandigini söyleyebilirim.

Böylelikle Iran Mosadi tarafindan, Iran Hükümeti ve PKK ile anlasmalari olup, Kuzey Iraktaki Kürtleri, Türkiyede ve Suriyedeki Kürtlerin haracini yedirip yönlendirildigi tespiti ortada.
Kisacasi ITIN yuvasi, Kuzey Irak degil, Iran Sinirlari altinda.

Sözü gecen Irak topraklarina sizdirilan Mosad-unsurlarinin Kod adlari, Tel-Avivdeki Serverde belirli.

Buna tesadüfen 2001 ve 2003 senelerinde rastlamistim.
O zamanlar Mosad Internet saldirilarindan usanmis, bunlari geri takibe gecmistim.

Böylelikle o tarihlerde Linux sistemiyle, Tel Avivdeki serverde, isim listesine ulasip, O tarihlerdeki sistemime indirmistim bile.

Halbuki sadece bu oyunu iki tarafli oynanabilinecegini ispatlama amacli, bu Maceraya girismistim.

Frankfurttaki Mosad´ta burada terlemeye baslamisti.

Miguel Adickesalle´deki mosadi biraz ugrastirdik.

Ucak bileti satan ajenta olarak dis görünüslü.

Ruslar bu arada Mosadin tekerlegine comagi sokup, Yahudistan Vatandaslarini paketleyip, Yahudistana geri yolladiginda, ilk planlari alt üst olmus olsada, Mosadin oyununa Rusya gelmeyip, Suriye ve Iran´in arkasinda durmaya basardi.

Iraktaki Mosad, burada Fransizlara cok kötü oyun oynadi.

'Körfez savasinda, Iraktaki olan Petrol kuyularina el koyup, Libyaya girerken, Fas´tan Fransizlara yardim edip, oradaki Petrol kuyularina el koyabilmelerinde yardimci oldu.

Sanki burada Misiri patlatmis, seyreder hissettim kendimi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.