Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.06.16, 02:36   #29
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türkler, Artık Geçmişinizle Yüzleşin Diyenlere Cevap

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Eminmisin Makedonyali olduguna?.

Bir Trakyali olarak, Yünanistan binim icin fazla bir rol oynamiyor.

Bunu ilk günümden beri burada aciklamistim ama.

Halbuki Is Macedonia Helenic diye bir paylasimi bile buraya tasimistim.

600 Yillik Hakimiyeti üzerine, sana fazla bir etkisi yapmamis anlasilan.

Makedonya ve Mazedonyayi destekleyipte, daha yararli olabilecegimi zannediyorum.

Galiba sende tam ters düsünce olarak, Yünanistanin Parcalanmasini destekleyecegine, Türkiyede yasayan Hashasileri umutlandiriyorsun.
Ben tarihsel meseleleri nesiller boyu devam ettirip, imparatorların, kralların, sultanların yani kısacası egemenlerin kendi çıkarlı için bizleri hala parça parça eden zırvalarını kabul etmiyorum.

Osmanlı olmasa senin yunanlıyla, sırpla, makedon devletiyle falan sorunların olmayacaktı mesela...

Hatta eminim Osmanlı olmasa bugün ortodoks bir hıristiyan olarak tüm Türklere ve İslam alemine en güzel (!) bedduaları edecektin....

Senin atalar mesela ve benim atalar da...

Osmanlı kendi topraklarına gelmeden kalkıp ''aman Osmanlı gelsin de bizi işgal etsin; biz de hemen Osmanlı olalım'' diye mi düşünmüştü? Hayır.

...

Osmanlı gelip, Osmanlılaştırdıktan sonra Osmanlı olan zaten doğal değil zor yoluyla devşirme edilmiştir...

Ben bunun farkındayım ama sen değilsin.

Farkımız da zaten bu!