Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.06.16, 21:32   #5169
alamancı
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 132
Ettiği Teşekkür: 234
Aldığı Teşekkür: 833
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Beğendiğiniz Sözler

Hukuk, iktidarın fahişesidir” (M. Bakunin)

"Dünya'nın En Tehlikeli Hali, Cehaletin Örgütlü Eyleme Geçme Halidir" (Goethe)

''Yoksula gülmedim, Zenginliğe özenmedim, Faşistleri sevmedim, Ezilenleri dövmedim, Ben devrimci doğdum, Devrimci ölürüm.!!!'' (Che Guevara )

"Her şeyin sonunda düşmanlarımızın sözlerini değil, dostlarımızın sessizliğini hatırlayacağız." ( Martin Luther King )

“Hiçbir şey bilmeyen cahildir, ama bilip de susan ahlâksızdır.” ( Bertolt Brecht )

''Ben sizin yalan ve hilelerinizle baş edemedim, bu bana dert oldu ama ben de sizin önünüzde diz çökmedim, bu da size dert olsun..'' ( Pir Seyit Riza )

‘’Özgürlük, onu savunma cesaretini taşıyanların hakkıdır.’’( Pericles )

Yanlışı savunup kalabalıkları arkama katmaktansa, doğrumu savunup yalnız kalmayı tercih ederim. ( Gandhi )

Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir. ( Desmond Mpilo Tutu )

Köleler Özgür olmak isteyenlerden Nefret ederler. ( Ulrike Meindorf )

"Mal kaybeden birşey kaybetmistir, Onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat Cesaretini kaybeden herşeyini kaybetmistir." ( Goethe )

En büyük Cihad, zalimin karşısına çıkıp 'sen Haksızsın' demektir. ( İmam Hüseyin )

''Her karanlık kendisini sonlandıracak şafağın tohumlarını içinde taşır.'' ( Dante Alighieri )

Bir yerde bir zulüm varsa ve tek tükürük hakkım olsaydı, zulmü yapana değil zulme sessiz kalanın yüzüne tükürürdüm. ( Orhan Doğan )

Bu memlekette sağcı solcu yoktur, ilerici gerici yoktur; bu memlekette namuslular ve namussuzlar vardır.
Cemil Meriç

"Zulüm ile abad olanın
Akıbeti berbat olur."
YUNUS EMRE

Hitler'in Almanya'da yaptığı her şeyin YASAL olduğunu ASLA unutmayın. - Martin Luther King Jr.

Koca selleri meydana getirenler, küçük dereciklerdir. SHAKESPEARE

Zirvelerde kartallarda bulunur , yılanlar da . Ancak birisi oraya süzülerek diğeri ise sürünerek gelmiştir . Cenap Şahabettin

Milletler parasızlıktan değil ahlaksızlıktan çökerler.~ Çiçero

Bize bir gençlik lazımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.H.N.Atsız

Kutsal kitapları okuyanlar ateist olur, okumayanlar ise dindar.... (Tesla)