Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.06.16, 21:42   #14
Cliff Durden
... Cliff 'Em All...

Cliff Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 1103
Aldığı Teşekkür: 6486
Rep Derecesi : Cliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: İstanbul’da Patlama: Vezneciler’de Bombalı Saldırı

Etiket nasıl yapılyor cahilliğime ver serseriezgin,

Ben hergün o saatte tam orada oluyorum.. Sadece bugün tesadüfen işim uzadı ve o saatte orada değildim.

Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum. Ama benim arkadaşlarım orada ölebilirdi. Hatta ben de ölebilirdim ve şu anda yaptığın yorum beni de kapsayarak yapmış olabilirdin. hatta hatta Şehit polislerden biri de arkadaşımın arkadaşı.

O yüzden duygusuzluk göstergeleri, doğrular, ironiler vs. bazen de yapılmaması gerekir. Forumda uzun zamandır yazmıyordum, bu konuya da yazmayacaktım ama yorumunu gördüm yazmak zorunda hissettim kendimi. İşte yapılmaması gereken konulardan biridir bu başlık benim için. Ölüm bilmem neremde bile değil. Ölmekten zerre korkusu olan biri de değilim, zira ölmekten korkusu olanların sadece ve sadece bu dünyada kaybedecek birşeyi olan insanlar için geçerli olduğuna inanırım. Yani o patlamadan zerre korkan biri değilim. Ama arkadaşlarımdan birini kaybetme ihtimali beni çıldırtıyor. Sabahtan beri içim içimi yiyor. Neyseki kaybetmedim ama bahsettiğim polis yeni evliydi. Çıldırmak üzereyim.. DÜnya lideri her kimse bana ne.. Bugün ölenin bugünde kalacağı senin için geçerliyse bile bu konuya yazma. Bazen doğruların da dile getirilmemesi gerekir. Zira bugün yaşananlar, yaşanma ihtimali olan şeyleri aklıma getirdi. Sen unutabilirsin ben unutmazdım. Beraber her gün takıldığım arkadaşlarımdan birini kaybetmek, hem de böyle ********ce! Allah'ım!

Neyse.. patlamanın ne kadar şiddetli olduğunu net gördüm.. Size sadece şöyle söyleyebilirim ki hayal ettiğinizi yüzbinle çarpın.

''Abi şimdi bir adamın yengesi var ona yürüyor, yenge de çocuğa yürüyor, amca teyzeye yürüyor...''

Ana fikir açık, basit ve doğruydu. En sonunda Cem Yılmaz ve diğerlerinin öğrendiği şeyi öğrendim;

Bahçevan aşçıya, aşçı evin büyük oğluna, büyük oğul yengeye, sonra hep beraber uşağa

Kurt Sutter bazılarının neyine la, bu imza yeter. He bu suç değildir inşallah.
Cliff Durden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Cliff Durden'in Mesajına Teşekkür Etti.