Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.06.16, 00:56   #18
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İstanbul’da Patlama: Vezneciler’de Bombalı Saldırı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Ailenden birini kaybetsen aynı cümleleri kurabilecek misin?
Hayır çünkü duygularımla bunu söyleyenlere tepki göstereceğim. Bir süre sonrasında ise yalnız kalacağımı bileceğim, bir süre sonra çığlıklarım yankılanmayacak.

Benim gibi düşünen başka biride bana diyecek ki "sevdiklerin bir gün sonra unutulacak".. "Bir gün sonra başka yakınını kaybeden yine celladına aşık olacak yine onun peşinden gidecek"..

Böyle uzar gider.. Ölenlerin yanında yaşayanların anlamsızlığı fazladır. Ölenler gerçekten bilinçlenmiş iseler şu an yaşayanları yargılayabilirlerdi. Ateş düştüğü yeri yakar gerisi yalandır. Yok üzüldüm felan ne üzülmesi ertesi gün survivor izleyecek kadar tepkisizsin küfür etmekten acizsin.. çünkü küfür edersen isyan edersen hainsin..

Devir böyle..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti