Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.06.16, 15:46   #28
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İstanbul’da Patlama: Vezneciler’de Bombalı Saldırı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Neyi demedin mi? Olanlara üzülmedim diyorsun. Elma ile armutu karıştırmaya başladın.

Birkaç kendini bilmez, satılmış, karaktersiz, daha doğru beyinsiz insanların yaptıklarının masum insanların hayatlarını kaybetmesi ile alakası ne?

Terör faturası CHP ye kesilmek isteniyor. Maaşlı bir sürü trol var.

akp lilere kızıp, terör nedeniyle hayatlarını kaybedenlere oh iyi oldu demek kadar aptalca bir davranış olabilir mi?

Görmüyorsun ağabey.. Söz konusu cenazede yuhalayanlar direkt şehit yakınlarıdır bunu söyleyeyim.

Neyse benim düşüncelerimin karması yine benim boynumadır. ben o duyguyu kaybettim ama hiç olmazsa öfkemi kaybetmedim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla