Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.06.16, 01:30   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bedeli Kim Ödüyor, Kim Şehit Oluyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Peki başka ne?

Bu ülkede bunlar oluyor ve toplumun çoğu bu olanların sorumlularını padişah/sultan ve hatta halife olarak görmek istiyorsa, suçu tarladaki domatese mi yükleyeceğiz?
Konunun Din ile ilgisi ne?

Bunu daha önce başka bir konuda konuştuk. Dinden önce ahlak, karakter sorunu var. Hem laik, hem müslüman olan pırıl pırıl insanlar var. Sıkı sıkıya Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, aydın insanlar var. Hepsini aynı kefeye koymak doğru mu? Sen herkesi kendin gibi ateist olsun istiyorsun.

İşin içine din monte edilince bu tür konulara bakasım bile gelmiyor. Zira hep aynı sözleri tekrarlamaktan ben yıldım.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.