Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.16, 04:11   #31
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8497
Aldığı Teşekkür: 10084
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sakinleştirici Nedir?

Bu tür ilâçları oldum olası alamam, bünye hemen alarm veriyor, almıyorsan nereden biliyorsun derseniz, bizim aklı evvel doktorlarımız yıllarca kulağımdaki meniere sendromunu anlamamış, senin derdin psikolojik diyerek depresyon ilâçları vermişti, onları aldıkça daha kötüye gittiğimi anlayınca yerim doktorunu dedim bıraktım.
Bir daha da depresyon ilâcı falan ağzıma sürmedim, o ilk ve son oldu.
Sadece depresyon ilâçlarında değil diğer ilâçlarda da o sorun var @Aristo
Bakıyorum ağrı kesicinin yan etkisine baş ağrısı yapar diyor,
Midem için doktora gittim bana pek çok şeyi yasakladı bunların içinde nane de var,
Gaviscon diye bir ilâç verdi içiyorsun, belki iyi gelecek ama içine o kadar nane koymuşlar ki hem boğazın hem miden alev alev yanıyor...
Yine yemişim doktoru diyor bırakıyorsun mecburen.
Şu efervesan tabletler; bildiğin şeker deposu, içiyorsun asitte kolayla yarışır, hemen farenjitim alevleniyor...
Yahu kasıtlı mı yapıyorlar yoksa bunlar saf mı?
Kocakarı ilâçları mı alsam nedir!...

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.