Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.06.16, 12:34   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Teşkilat-ı Mahsusa Ruhu - Masum Ekinci

Paylasimin sunuldugu andan bu yana 102 sefer görüntülenmis, iki yorumu yapan´da nasil algilamis oldugu ortada.

Aaaaaah nerede O genclik.

Her söylenene inanmayipta, birde kendi basina arastirmaya cikanlar?.

Forumdasimiz Bekir_Yaşar bunu paylastiginda, en altlarda buldugum satira ilk önce takilmistim ama, fazla önem veremedim.

Alıntı:
Ey okuyucu, hazıra konma biraz da sen araştır. Bak bakalım Demirci Mehmet Efe, Gavur Mümin, Bulgar Sadık Reis, Osman Nevres, Yörük Ali Efe, Brastikli Aziz Ağa kimdir, neler yapmışlar? Bu isimler sadece birkaç örnek.
Burada bende itirafta bulunayim´ki, ilk etapta uyusukluguma yenilip, Vikipedia´yi bile yormamistim.

Öbür iki Forumdasimizin Paylasimini okumamis olsaydim, belkide bende komple baska hislere kapilip, Merak bile etmeyip, oduncu yolunda olucaktim.

Iyiki, iki forumdasimizin paylasimi´da okuyup, kirmizi olarak isaretledigim yerleri arastirdim.

Burada ilk etapta sadece sunu söyliyebilirim, su Iki Forumdasimizda (@Nasıl,: @dempsey_ist) biraz olsun son satira önem verip, arastirmis olsalardi, konuya ve Konuyu paylasan üzerine baska yorum yapmis olurlardi.

Yok bende simdi fazla paylasimda bulunmayacagim, sadece Paylasimda bulunmus Forumdaslarimiza, isaretledigim isimleri dikkatlice ve Israrla arastirmalarini, yollarina yazacagim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti