Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.16, 01:08   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Aynı Anda İki Kişiye Birden Aşık Olunur mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
Haydar Dümen misin Güzin abla mı

Normal şartlarda iki kişiye aşık olmak saçma bence. İki kişiye aşık olabiliyorsan birincisine olan aşkından şüphe ederim....

Konu için teşekkürler...
Hah ha ha...

Zaten birinciye olan aşkta tereddüt olmasa devreye ikinci girmez.

Hakkaten bu böyle...

Ben senin bağlantıyı nerden çakozladığını tahmin ediyorum da, ben bunları daha öncesinde de savunuyordum.

...

Netice de, evlenme ve aile kurmaya ta bebeklikten beri yönlendirilen bir toplumuz maalesef. İnsanlar önüne çıkan ilk (!) ile ya güya kendi rızasıyla ya da çevrenin baskısıyla evlendiriliyor.... Ha bir de beşik kerkmelerimiz var...

Bir de yemin falan ediyorlar ''hastalıkta, sağlıkta, iyi günde kötü günde, bir yastıkça gebericez'' falan diye...

Şimdi bana memleketteki ayrılma oranlarını falan gogıllattırma...

Hepsi geberene kadar bi yastıkta kocayacakların kaç tanesi, bir kaç ay ya da bir kaç yıl sonra yeminine tükürüp başkasına kaçıyo???