Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.06.16, 01:15   #5
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40438
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Aynı Anda İki Kişiye Birden Aşık Olunur mu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Hah ha ha...

Zaten birinciye olan aşkta tereddüt olmasa devreye ikinci girmez.

Hakkaten bu böyle...

Ben senin bağlantıyı nerden çakozladığını tahmin ediyorum da, ben bunları daha öncesinde de savunuyordum.

...

Netice de, evlenme ve aile kurmaya ta bebeklikten beri yönlendirilen bir toplumuz maalesef. İnsanlar önüne çıkan ilk (!) ile ya güya kendi rızasıyla ya da çevrenin baskısıyla evlendiriliyor.... Ha bir de beşik kerkmelerimiz var...

Bir de yemin falan ediyorlar ''hastalıkta, sağlıkta, iyi günde kötü günde, bir yastıkça gebericez'' falan diye...

Şimdi bana memleketteki ayrılma oranlarını falan gogıllattırma...

Hepsi geberene kadar bi yastıkta kocayacakların kaç tanesi, bir kaç ay ya da bir kaç yıl sonra yeminine tükürüp başkasına kaçıyo???
Dünyanın çivisi çıkmış. Ben birşey diyemem. Mutlu bir aile tablosu çizip sanal ortamda nicklerle aşksızlıktan yakınanları çok gördüm. Eee evdeki neyiniz. Boşayında ondan sonra ne halt edecekseniz edin. Allah yardımcıları olsun... Yapacak birşey yok onlara. Güzin ablamızda kurtaramaz. Hatta işin içinde çıkamayıp sıvışır.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.