Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.16, 01:06   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Tom da Cenazedeydi… | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Taner Mesajı göster
Bende bir değişiklik yok. "Hiç bir şey göründüğü gibi değildir." İmzam Che nin sözü peki imzam ile bekir coşkunun ne alakası var. Bu tür yazarlar hiç bir zaman gerçek bir aydın olmadı. Ben bir yazıyı sevmedim ise bir sebebi vardır. Gerçekte ben bu adamı sevmiyorum.
Che Guevara devrimci bir solcu. Tasvip ediyorsun ki, ünlü sözünü imza olarak kullanıyorsun.

Bekir Coşkun için "bu tür yazarlar hiçbir zaman gerçek aydın olmadı" demişsin. Sınıfta kaldın

Kafan karışmış hem de bayağı karışmış... akp ye oy vermişsin besbelli... Yoksa Bekir Coşkun'un bu yazdıkları bu kadar zoruna gitmezdi.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.