Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.16, 01:47   #26
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8497
Aldığı Teşekkür: 10084
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Tom da Cenazedeydi… | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Taner Mesajı göster
"UĞUR MUMCU BU YAZI YÜZÜNDEN Mİ ÖLDÜRÜLDÜ

UĞUR MUMCU BU YAZI YÜZÜNDEN Mİ ÖLDÜRÜLDÜ

Bu gerçekleri Rahmetli Uğur Mumcu yazdığı zamanlar milliyetçi kürt hareketine ilerici geçinenler laf söyletmiyorlardı. Ama bu gün çok şey değişti. Ülkedeki ayrımcılığı etnik farkları kışkırtan bu günkü iktidar kendine sanatçı diyen birkaç salağı bile yanına çekti. Ki bir çoğunuz bunları hala sanatçı zannediyorsunuz. Bu kadar savunduğunuz kişiler konusunda bir gün fikrinizi değiştirebilirsiniz.
Mumcu'nun bu yazısında bana yabancı olan, bilmediğim birşey yok, altına imzamı atarım da...
Sevgili @Taner bizi tanımıyorsun maalesef, keşke bizleri, fikirlerimizi biraz daha inceleseydin de ondan sonra suçlasaydın...
Biz ne Kürt milliyetçiliğini savunuyoruz, ne liboşları, ne de AK sanatçıları...
Bizleri Altan kardeşlerle karıştırıyorsun sanırım, bak hemşehrinim ben senin üzme beni...

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.