Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.16, 04:49   #16
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: Herkese Merhaba (ugLy)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ugLy Mesajı göster
Uzun zamandır aranızdayım.
Zaman zaman bazı paylaşımlara "burun kıvırmış"olsamda beğendim platformunuzu.
Bu başlık altında hep bir tanıtım yapmak istemiştim lâkin ne yazıcağımı bilemedim.

@Suzim kadar güzel yemek yapamiyorsamda
@Canan kadar güzel çiçekler yetiştiremiyorsamda
@Aristo kadar dertli ,@nurideniz34 kadar toleranslı, @Chevy kadar tepki dolu, @Ahmet Arif Hoca kadar iyikalpli, @Insanlikarayan kadar gurbetci, @alkanaga kadar bilgili, @CeMKaN kadar vefâlı, @Tntcool kadar cesur, @LaLe kadar zeki
Değilsemde emin olun hepinizde olan bu vasıflardan bendede biraz vardır.

Ilgi alanlarım insanlar ve yaşantılarıyla,ister Evrim deyin ister yaratılış,dünyayı bu güne kadar soktukları kalıplar.

Keyifli paylaşımlar dileklerimle....
hepimizin sivrilip çıktığımız farklı bir özelliğimiz var ve hiçkimse birbirine benzemez burada bizi biz yapan bu zaten...
fikir ayrılıklarımız, hararetli tartışmalarımız olur ancak birbirimize olan sevgimiz hiç değişmez zıt görüşlü insanlar bile birbirine bağımlıdır burda
hayattanda zevk almamızı sağlayan bu değilmidir farklılıklar ve değişimler herkes için iyidir
tekrar hoşgeldiniz sevgili ugly burayı çok seveceğinize inanıyorum
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti.