Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.16, 19:18   #7
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8500
Aldığı Teşekkür: 10086
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: ABD'de Müslümanlardan Kanlı Saldırı: Gece Kulübüne Saldırdılar 50+ Ö

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
Bende ufak bir cevap vermek istiyorum müsadenle ve bu konuya son mesajım olacak.

Simdi sağ yada sol elini havaya kaldır ve bir bak hangi parmağın birbirine benziyor ?

Yada bir düşün milyarlarca insanin hangisinin parmak izi birbiri ile örtüşüyor?

Namaz kılan oruç tutan dindar geçinen fitneciler geçmişte de vardı bugünde var yarında olacaklar.

Ahlak ve vicdan örtüsü olmayanı bas örtüsü, oruç yada namaz dindar yapmaz.
Yalnız ben ''Namaz kılan oruç tutan dindar geçinen fitneciler''den söz etmiyorum, mütedeyyin saf müslümanlardan söz ediyorum ki komşumuzda bunlardan biriydi, o zamanlar zaten sözünü ettiğin profilde insanlar yoktu çevremizde, kaldı ki sorum sizlere değil, iyi olmak için müslüman olmanın şart olduğunu söyleyen genel kanıya, yoksa elbette ki iki kardeş dahi birbirine benzemez ama benim konum bu değil, benim konum; İslâm'ın ahlâki ve vicdani öğretisinin insanlara bu meziyetleri kazandırma kapasitesi olmadığıyla ilgili ki görüldüğü üzere de kazandıramıyor, art niyetli insanları geçelim, art niyetli olmayanlara da kazandıramıyor, mesele bu.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.