Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.16, 21:03   #38
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bedeli Kim Ödüyor, Kim Şehit Oluyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Öyle bi konuşuyorsun ki, sanki islamın peygamberi RT.

Cahillikle inancı birbirine karıştırmayacak kadar zekisin sen. Senin tek derdin islam, diğer dinler de değil.

İslam ülkelerini senden çok ben eleştiriyorum. Daha öncede söylemiştim; bu ülkede islama en büyük zararı bu hükümet vermiştir.

Ben Allaha, dine senin gibi şahıslar üzerinden değil, mantığım üzerinden bakıyorum. Her insana, her inanca saygı duymak istiyorsam laik olmak zorundayım.

Bunu anlamak zor değil.
Bak değerli dostum:

Evet İslam ile derdim var. Zaten derdim olmasa dinden çıkmazdım.

Senin samimi olduğuna da inanıyorum ve her zaman da inandım. Sen de laik müslümanların çoğu gibi kendini dine değil, dini kendine uyduruyorsun.

İyiki de böylesin.

Ha neden İslam ile sorunum var?

Zaman zaman bunları dellilleri ile ve Kuran' ı kaynak göstererek yazıyorum ve açıkça da ''yalan yazıyorsam yüzüme vurun'' diye ekliyorum.

Ve biliyorum ki Kuran' da geçen ve hatta İslam' ın ''kurumsallaşmış'' tezlerinin bir çoğunu sen de kabul etmezsin...

...

Ters olsak da sana saygım büyük.