Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 02:13   #31
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: ABD'de Müslümanlardan Kanlı Saldırı: Gece Kulübüne Saldırdılar 50+ Ö

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
@Aristo söyle lütfen yaz çiz okuyup değerlendirelim bilmiyorsak öğrenelim.

@Chevy bunları not alıyorum okuyup öğrenelim tabiki.
Aga; ben yazıp çiziyorum zaten. Hayatımı buna adamışım...

Ama bak...

Ben sosyal medyada din ve inanca ilişkin en az ama en az 5 bin mesaj yazdım. Büyük çoğunluğu acayip destek gördü... Ki ben havadan mesaj basmam! Kuran' dan örneklerim... Hadisler uydurmadır ve zaten Kuran' da hadisin yeri yoktur ve sözü bile edilmez... Hadis Kuran' ca yasaktır. Çünkü müslümanlar sadece ve sadece Kuran' a inanmak zorundadır... Hadis falan sz konusu değildir Kuran' da...

Ha bu arada bu AKbabalara karşı da en az bir 5 bin mesajım falan da vardır.

...

İlginç olan ne biliyor musun?

AKbabalara direk yazdığımda çok sorun oldu. Spamladılar, hesabımı haclediler falan da... Hatta hesabım askıda bile kaldı 2 hafta...

Nan valla din hakkında yazdığım 5 bin civarında yazdıklarımdan sadece 1 kere yeni (piliç) AKtrollerden tepki gördüm... Tabi sildik süpürdük onları da...

Abi, dinle ilgili 5000 mesaj yazıyorsun, 1 tepki...

''Hırsız'' dedin mi var ya... Nasıl saldırıyorlar hep birlikte ve hesabını yok etmek için nasıl itler gibi çalışıyorlar hayret edersin...

Haşa Allah' a küfür etmem ama edenleri gördüm ve etmeye devam ediyorlar... Allah' a küfür edenlere bile tepki göstermiyor bu AKtroller... Ama ''hırsız'' dedin mi hepsi çakal gibi başına çöküyor...

Ama ne zaman birine ''hırsız'' deseler işte o zaman Aktroller saldırıya geçiyor.

Bunların derdi din değil; bunların derdi dinden nemalanmak...