Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 03:22   #53
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Yok, bir sürü konu açmaya gerek yok. Konu başlığı Din olsun, içine herşeyi tıkıştıralım... Gerçekten durum bu şekilde olmaya başladı. İyi gözlemleyin...

Forumdaki ziyaretçilerin yüzde 99,9 u bu tür konulardan gelmiyor. Zaten bu tür konular, google aramalarda dahi çıkmaz, çıkarsa da çok ender. Bu tür konulara ağırlık veren siteler biter, bitmiştir de. Alıntı alıntı nereye kadar?

"3-4 kişi forum oyunu oyarsınız" diyerek bayağı küçümsedin bizi Aristo.

Bu forumun niteliğini ve üye yapısını çok iyi gözlemlediğimi sanıyorum. Forumu ne kadar takdir ettiğimi, başka alanlarda olmak yerine burda bulunmayı tercih ettiğimi de biliyorsun abi...

Beni google aramaları ve hitler alakadar etmiyor epey bir zamandır.... Ben burda buraya takılan bir çok arkadaşı; Asena dahil sevip, saydığım için burdayım. Başka bir alanda binlerce takipçim var ama orayı bile yok sayıyorum...

Burayı küçümsemiş olsam burda olmazdım ama bir kişi çıkıp da ''yasaahı basın'' derse ona ne diyeceğim?

Burda Asena' nın görüşlerine katılmayan ve memleket meselelerine duyarlı bir sürü insan var... Asena bu insanların kendini ifade etme özgürlüğünden gocunuyorsa ona nasıl bir cevap vemek gerekli? Ben böyle bir cevabı uygun gördüm. Maksadımı aşmış olabilirim ama bu memleket din kanserine yakalanmış, etnisite bile dinle Türklükten başka alanlara çekilmişse ne diyeceğim?

Hep dindarlar konuşacak ve hep biz mi susacağız?

''Yasaklansın''mış...

Tam AKP kafası... Ha milliyetçilikle kamufle edilmiş!...

Burda Asena gibi olmayan insanlar Asena ''yassahlansın len'' dedi diye yasaklandığında sonuç ne olacak?

Ne dinlerine ne imanlarına küfür etrmedik...

Kişiliklerine de saygıda kusur etmedik...

...

Ne diyorsak bu konularda kitablarından örnek verdik.

Kitabını bilmek işine gelmiyorsa, biz ne yapalım?

Ha ben de din min ile vakit geçirmek istemem...

Ama 360 dereceden din ile sarılmışız...

Ne yapalım?

Suçu TOMA' dan fışkıran boyalı suya mı yükleyelim?