Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 03:35   #55
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Aristo, yine çok havalandın yere iniş yap.

Allah'tan bahsederken senden benden zeki olduğunu düşünerek yaz. Salakların iddialarıyla Allahı birbirine karıştırma, bozuşuruz
Herkesin iddiasını din sanma demiştim. Benim dinim bana özgü de demiştim. Ben senin dinsizliğine yada nasıl inandığına karışmıyorum, sen de beni ahmaklarla karıştırma
Sen biraz uçmayı öğreneceksin belki...

Kendine, çevrene, ideolojine, sahiplendiğin değerlere falan...

Benliğinden sıyrılıp, aynı benim gibi yukarıdan kendini, çevreni, ülkeni ve dünyayı izleyeceksin...

Objektif,

tarafsız...

....

Kanatlanacaksın!

Uçacaksın!

...

Öyle senin gibi yere çakılı, bir dogmaya mahkum edilmiş ama dogmasına bile ters yaşayıp, sonra müslümanlık taslamakla olmuypr bu işler...

Bak!

Bak...

Almanya kapıları açsa milyonlarca müslüman bir anda dalacak içeri...

Sen önce dalmışın; şanslısın!

Ey yüce rabbim...

Sen bazı müslümanları hıristiyanlara muhtaç kılarak mı onları imtahan ediyorsun?

Anadın mı Asena?

Nickin gibi ol!

Başka türlü olma!