Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 03:53   #57
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Aristo; kendime yapılmasını istemediğim bir davranışı asla başkasına yapmam. Normali de bu, aslında meziyet de değil.

Her üye arkadaşın önerisi elbette dikkate alınır. Uygulanabilirliği varsa, mantıklı gelirse uygularız. Bunun için Görüş, Öneri ve Temennileriniz bölümünü site kurulduğunda açtıydık.

Din bölümü vardı kaldırdım. Bilen de yazıyor, bilmeyen de.

Konularda "dinden bahsedilmesi yasak" demenin imkanı yok...

Dinden bahsederken din düşmanlığı yapılmaması gerekir. Bu sık sık yapılıyor.

Kişilerin inançlarına kimse karışmamalı. Şimdiye kadar bu sitede ateistlere tek laf ettirilmedi. Buna mukabil başka dinlere mensup kişilere de aynı hassasiyet gösterilmesi gerekir.

Real;

Ben din düşmanlığı yapmıyorum...

Dinden uzağım... 3-4 yıldır da tam uzağım ama 360 derece dinle çevriliyiz.

Ve ben dinle ilgili her mesajıma konunun din ile ilgisi olup olmadığına bakarak yorumlar ekliyorum ve her yorumumu da Kuran ile besliyorum. Ve son zamanlarda da ''eğer yalanım varsa yüzüme vurun'', ''beni yalancı ilan edin'' diyorum. Öyle dinde yeri olmayan ve Kuran' da zaten reddeilen hadislerle gelsem durun tam facia olacak ve her zaman Kuran' a sadık kalıyorum...

Yahu beni emperyalistler ''din ve inanç özgürlüğü'' adına korumaya da almamış...

Bunlar korumalı...

Benim uluslararası ve ulusal korumam da yok...

Bunu da dün BM' in konuya ilişkin kararlarıyla gösterdim.

...

Ama ''ben sizin bildiğiniz dindarlardan değilim'' deyip, sonra da ''bu konular yasaklansın'' diye iktidara kriko olanlara ne diyeceğim?

...

Hep bunlara saygı...

Yahu zaten bunlara saygıyı BM kararları emretmiş...

Peki neden biz bu arkadaşların görüşlerine kendi kitaplarından alıntılar getirirken bize saygı yok?

Bu dindarlara saygı duya duya bu ülke dinci bir diktanın sultası altına girmiş...

Bu diktaya karşı iseler biraz da onlar bizim göçrüşlerimize saygı duyacak!

Biz saygı duya duya bu ülkenin bu hale gelmesine katkıda bulunduk...

Bu halden gerçekten şikayeti olanlar varsa biraz da onlar bize saygı duysun.