Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 04:08   #35
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tom da Cenazedeydi… | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi nurideniz34 Mesajı göster
inerken eline saglam ip al.
.............................................
Ben gemiden çelik halat getireyim. Daha sağlam olur..
Ilk önce konuyu bastan beri okuyup, Ruhsal olarak konuya cevap yazmaya hazirlanirken, son Paylasima Gülmekten cevap vermeden olmaz dedim.

Su Gemideki halatlar, Tuza karsi daha dayanikli olarak, devamli yaglanmiyormuydu?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Taner Mesajı göster
Bekir coşkun iyi mastürbasyon yapmış. Bu yazıyı okuyan yarım akıllı Türkiye Tayyibin düştüğü bu duruma sevinenler var diye probagandasına probaganda ekleyecek. Tayyibin oyları daha da artacak. Bu adam şimdi gazeteci mi. Ülkenin düştüğü bir durumu bırakıp ta yazacak başka bir şey bulamayan bu adama gazeteci demiyorum.
Alıntı:
Birileri kartondan devi büyütüyor. Bakalım nereye kadar.
Alıntı:
Tayyibi çamurdan çıkartıp başımıza getiren kim ? o haham ile tayyip arasında hiç bir fark yok . Yahudilere hizmet etmeye devam ediyor. Ülkedeki en ciddi İdt ler kit ler kritik noktalar yahudiler satıldı kim sattı ? Gerçekleri göremiyorsunuz bu tip yazılar ile gazınız alınıyor. Amerikadan medet umar duruma gelmişsiniz.
Alıntı:
Fanteziye devam diyorsunuz yani hepinize kolay gelsin. Birileri yazsın çizsin bizi rahatlatsın diyorsun Arkadaşlar emeksiz hiç bir şey olmaz. Gelecekteki yeşil çimenler ve kutsal su ırmakları sadece kutsal kitaplarda vaad edilir. Beni anlamanız için ön yargılarınızdan arınmanız gerekiyor.
Eski abilerden olarak, sadece bu ITLERIN dershanelerini dürmedik, bu ITLERE derste verdik.

Tayyibin yetersizligi yüzünden, Abdullah Gül´ün gelisini bile alkisladik.

Sadece o tarihlerde gercek yüzünü göstermemislerdi.

Aynen o tarihlerdede onlardan yavas yavas ayrilmaya basladim.

goo.gl/R3kYNd
Istersen su Linkini koydugum yaziyida oku, ondan sonra konusalim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti