Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 08:54   #61
İlya
Uzman Üye

İlya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 6276
Aldığı Teşekkür: 6598
Rep Derecesi : İlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardırİlya şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: ABD'de Müslümanlardan Kanlı Saldırı: Gece Kulübüne Saldırdılar 50+ Ö

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Aga; ben yazıp çiziyorum zaten. Hayatımı buna adamışım...

Ama bak...

Ben sosyal medyada din ve inanca ilişkin en az ama en az 5 bin mesaj yazdım. Büyük çoğunluğu acayip destek gördü... Ki ben havadan mesaj basmam! Kuran' dan örneklerim... Hadisler uydurmadır ve zaten Kuran' da hadisin yeri yoktur ve sözü bile edilmez... Hadis Kuran' ca yasaktır. Çünkü müslümanlar sadece ve sadece Kuran' a inanmak zorundadır... Hadis falan sz konusu değildir Kuran' da...

Ha bu arada bu AKbabalara karşı da en az bir 5 bin mesajım falan da vardır.

...

İlginç olan ne biliyor musun?

AKbabalara direk yazdığımda çok sorun oldu. Spamladılar, hesabımı haclediler falan da... Hatta hesabım askıda bile kaldı 2 hafta...

Nan valla din hakkında yazdığım 5 bin civarında yazdıklarımdan sadece 1 kere yeni (piliç) AKtrollerden tepki gördüm... Tabi sildik süpürdük onları da...

Abi, dinle ilgili 5000 mesaj yazıyorsun, 1 tepki...

''Hırsız'' dedin mi var ya... Nasıl saldırıyorlar hep birlikte ve hesabını yok etmek için nasıl itler gibi çalışıyorlar hayret edersin...

Haşa Allah' a küfür etmem ama edenleri gördüm ve etmeye devam ediyorlar... Allah' a küfür edenlere bile tepki göstermiyor bu AKtroller... Ama ''hırsız'' dedin mi hepsi çakal gibi başına çöküyor...

Ama ne zaman birine ''hırsız'' deseler işte o zaman Aktroller saldırıya geçiyor.

Bunların derdi din değil; bunların derdi dinden nemalanmak...

Yazıp çizecek görüşlerini ortaya koyacaksın tabiki ancak sacede cımbızla çekilen ayetleri kopyalanan hadisleri öne sürerken iniş ve söylemiş nedenlerini de araştırmak lazim.

Mekke ve Medinenin en soylu aristokratları bir avuç müslümanları kılıçtan geçirip çölün ortasın da kızgın demirlerle vücutlarını dağlarken savaşın yada öldürün diye seslendiğini unutmamak lazim. Bu konu böyle uzar gider ben safımı belli ettim herkesin safına, duruşuna vede yaşayış tarzına saygim var. Dolayısıyla son mesajım önüme ne koyarsan koy yazmıcam cunki vu tur mevzuları uzatıp lastik gibi çekmek hoşuma gitmiyor.

Haaa aktrollermi onları bana anlatma ne olur.