Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 13:39   #17
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Sokaktaki Vatandaşa Ramazan Tehdidi!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
O adamdan bir farkın kalmamış bu açıklamayla.

Senin ibadetin birilerinin saygısına muhtaçsa hiç yapma daha iyidir.

Orucun asıl manası sabırdır. Sen onlara sabır göstermezsen aç kalmaktan başka iş yapmamışsın demektir...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim ibadetim kimsenin saygısına muhtaç değil.

Açıklamaya çalışayım;

16 saat hiç bir şey yemeden içmeden duruyorum ki bunun yanında 1 paketten fazla sigara içen birisiyim. İş yerinde çalışırken bir öğle yemeğini geciktir bakalım kendini nasıl hissediyorsun ? ki 16-17 saat dile kolay. Yani diyeceğim şu ki anlayış gösterilsin gözümün önünde yeyip içilmesin nefis çekiyor canım acıyor insanız sonuçta anladın mı ?

Ha kimseye de yiyip içiyor diye gidipte girişecek değilim bu videodaki angut gibi. Onun davranışını tasvip edecek bir şey söylediğimi düşünmüyorum.

Müslüman bir ülkede yaşıyoruz sözümü geri alıyorum. ''Müslüman'' kelimesinden bu kadar rahatsızlık duyacak arkadaşın olmasını hesap edemedim. ''Müslüman bir ülkede yaşıyoruz'' cümlesini '' Çoğunluğu Oruç Tutan İnsanların Olduğu Bir Ülkede Yaşıyoruz '' olarak değiştiriyorum ve özür diliyorum.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.