Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 15:47   #71
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8504
Aldığı Teşekkür: 10091
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Senin ki sadece islamiyete ve Kurana karşı ön yargı. Müslümanlar öldürür ! Kuran kötüdür !

Bu düşünce neden oluştu sende hayatında ne yaşadın hiç bilmiyorum.

Sana bir video göndereceğim şimdi aynı orada ki insanlar gibisin..

Bütün kitapları okudum diyen adama verdiğin örneğe bak, gülüp geçiyorum...
Bir konuda haklısın ama...
İslâm klavye başında yayılmadı çünkü kılıçla yayıldı, bir araştır bakalım Türk'ler nasıl müslüman oldu ondan sonra gel Tartışalım.
Ama Allah yolunda ölmek ve öldürmeyi kutsal sanan birine Türkler'in ne suçunun olduğunu anlatmak herhalde deveye hendek atlatmak kadar zordur.
Ha bir de bu düşünce sende nasıl oluştu diye merak ediyorsun ya, bir söylediklerine, savunduklarına bak bu bile anlaman için yaterli aslında, din sizler için ölmeyi ve öldürmeyi o kadar meşrulaştırmış ki söylendiği halde farkında olamıyorsun.
İslâmınızı yayacaksanız başka yollar bulun, insanları öldürerek, aşağılayarak, hakaret ederek, haklarını yok sayarak değil.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.