Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.06.16, 17:09   #73
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Bütün kitapları okudum diyen adama verdiğin örneğe bak, gülüp geçiyorum...
Bir konuda haklısın ama...
İslâm klavye başında yayılmadı çünkü kılıçla yayıldı, bir araştır bakalım Türk'ler nasıl müslüman oldu ondan sonra gel Tartışalım.
Ama Allah yolunda ölmek ve öldürmeyi kutsal sanan birine Türkler'in ne suçunun olduğunu anlatmak herhalde deveye hendek atlatmak kadar zordur.
Ha bir de bu düşünce sende nasıl oluştu diye merak ediyorsun ya, bir söylediklerine, savunduklarına bak bu bile anlaman için yaterli aslında, din sizler için ölmeyi ve öldürmeyi o kadar meşrulaştırmış ki söylendiği halde farkında olamıyorsun.
İslâmınızı yayacaksanız başka yollar bulun, insanları öldürerek, aşağılayarak, hakaret ederek, haklarını yok sayarak değil.
Keşke faydası olsa da tartışsak. Kalp gözün kapanmış senin..

Hiç faydası olmayacak sana ne anlatılırsa anlatılsın boş manevi anlamda ölmüşsün sen.

Aslında özünde iyi birine benziyorsun benden sana tavsiye sosyal çevre edin. İnsanlarla kaynaş.

Geçmiş olsun tekrar iyi günler diliyorum sana
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti