Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.16, 13:35   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Önemli!! | Forumdaki Tüm Arkadaşlarımızın Dikkatine - Gazete Alıntıl

Ben genelde bu tür "telif hakkımız saklıdır 379843 yasa gereğince !!1111" notu bulunan gazetelerin tam bir para manyağı olduğunu düşünüyorum.

Sözcü mesela adamlar adblock kapat öle gel diyorlar gerçi kendilerini pek ziyaret etmezdim dahada itibar etmiyorum. Sen hem haber alma özgürlüğü diyeceksin hem de adblock kapat reklamsız sana haberimi göstermem diyeceksin? eee nerde haber alma hakkı? bu basbayağı gasptır.. Reklam sevmeyen adamda başka portaldan okur haberini sende kaybedersin.

Hürriyet desen ordan burdan özel haber içeriği deyip çalıntı yapıp üstüne telif hakkı rerörörö der "clickbait" denilen "o manken şunu yaptı" "o devlet başkanı istifa etti" haberciliğine güveniyor.

Cumhuriyet ise bu konuda biraz esnek davranıyor. Diğer gazete içeriklerini ziyaret etmediğim için bilemem. Genelde benim bir numaram T24 sonra ODATV geliyor. Gerçi onlarda biraz yanlı haberler yapıyorlar. Son zamanlarda Reddit ve BBC gibi dış içerikleri inceler oldum. Özellikle Reddit bu konuda çok başarılı ingilizce bilmeyenler için kötü ama en azından gerçek bilgiye ulaşmak mümkün.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.