Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.16, 23:28   #87
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Hakikaten din denen çıkarcılık sektörüne ilişkin konuları tartışmayı sevmiyorum!

Aklı % 20 üzerinde çalışan her insan dinlerin, din bezirganı egemenler yaratmak üzere kurgulanan çıkar sistemleri olduğunu anlamalı artık!

İstiyorum ki hayatında Kuran' ı eline almamış dandik müslümallar, Kuran' ı okusun da dinlerini öğrensin...

Güya Kemalistler çoğu...

Ulan Atatürk sen anla diye senin dininin kitabını Türkçeye çevirtmiş...

Sırf sen oku diye;

sırf sen anla diye...

Hayatında eline Kuran almamış dandikler dindarlık taslayınca söz orda bitiyor!

Salak mısınız lan siz?

Bu kadar mı aymazsınız?

...

Laka luka sallamayın!

Gidin Mustafa Kemal' in sırf siz anlayın diye Türkçeye çevirttiği Kuran' ı okuyun!...

Hem de defalarca okuyun.

Ve hakikaten çoğunuz o yobazlardan daha tehlikelisiniz!

Bilmediğiniz, araştırmaya bile üşendiğiniz konulara salakça dalmayın!

Bıktırmayın insanı!

Hakikaten din min, in cin tartışmak istemiyorum ama cehaletiniz gerçekten yobazların cehaletini aratmıyor bazen...

Zırvalayacağınıza siz de AKP' li olun, cemaatçi falan olun...

Ama Kemalistlik taslayıp APTAL APTAL yobazların ekmeğine yağ sürmeyi, değirmenlerine su taşımayı bırakın artık.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laik Türkiye Cumhuriyeti yobazların cesareti yüzünden değil, sizin densizliğiniz yüzünden yıkılıyor...

Hiç olmazsa susun artık!

Kemalizmi, laiklik ilkesini falan rezil davranışlarınıza alet etmeye çelışmayın artık.

Gidin AKP' li olun ki, biz de sizi bıraktığımız yerde bulalım.