Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.06.16, 23:58   #21
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Önemli!! | Forumdaki Tüm Arkadaşlarımızın Dikkatine - Gazete Alıntıl

Ben bu forumlar alemini biraz daha yakından bilmeme rağmen bir gazetenin kendi haberini yayınlayan ya da bir köşe yazarının yazısını yayınlayan sitelere sorun çıkardığına şahit olmadım.

Ha dev bir site olursunuz ve amacınız para kazanmaktır...

O zaman sorun çıkma ihtimali var. Yani büyük ihtimalle sorun çıkmaz ama risk vardır azıcık da olsa... Çünkü para kazanıyorsunuz!
Ama ben buna bile şahit olmadım daha...

Muhalif medyanın yazarlarını ve haberlerini tamamıyla ve link vermeden bile yazarsanız sorun çıkmaz. Ama link vermek en azından muhalif medya kuruluşuna bir artı sağlar....

Şimdi Sözcü' den bir haber geçmişin burda... Asla sorun çıkmaz...

Mesela Bekir Coşkun' dan, Yılmaz Özdil' den köşe yazıları paylaşmışın...

Kalkıp Forumgercek' e dava mı açacaklar?

Mümkün değil...!!

Yıllardır forumlar alemindeyim.

2 defa tehdit geldiğini bilirim avukatlardan...

Birinde Nestle denen şirket söz konusuydu.

Bir diğerinde Adnan hoca ve kedicikleri.

Nestle ve benzeri emperyalist gıda tekelleri çıkarlarına tehdit görürse avukatlarını devreye sokarlar...

Ama Adnan hoca ve kedicikleri bile epey bir zamandır kendi aleyhine yorum yapanlara dava açmıyor.

...

Kar amacı yoksa zaten, derdi olan kurum site yönetimine direk dava açmaz.

Tehdit içerikli bir avukat mektubu yollarlar...

Konuyu kaldırın diye baskı yaparlar.

Konuyu kaldırmazsanız dava açarlar.

Ama bu ve diğer forumlarda muhalif medyadan yapılan haber ve köşe yazılarına ilişkin asla ama asla sorun çıkmaz.