Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.16, 00:30   #23
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39626
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Önemli!! | Forumdaki Tüm Arkadaşlarımızın Dikkatine - Gazete Alıntıl

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İlya Mesajı göster
@Aristo ne olacağı hiç belli olmaz. Belki komik gelebilir ama ben bir yemek tarifi konusundan mahkemelik oluyordum.
O eskidendir. Olurdun da yani konuyu kaldırmasan...

Hatta forum sahibi olarak dava açılsa ve iyi bir avukatın olsa kazanırdın da...

Ama bu dev şirketler insanı zayıf yerinden vurmak konusunda uzman!

Herif (avukat) şirketi adına sana tehdit dolu bir mail/mesaj yolluyor...

Kazanabileceğin halde cepte 200 bin papel peşin olmadığı için o rezil şirketlerin tehditlerine boyun eğiyorsun...

Neden?

Çünkü ülkenin hukukuna güvenmiyorsun!

Biliyorsun ki mesela Lüksemburg' da olsan kazanırsın...

Ama bu ülkede kazanamayacağını; haklı olsan bile kaybedeceğini dünden biliyorsun...

Bugün gavur haberlerine bakıyorum.

Amerikalı bir öğrenci İsveç' de yüksek eğitim görüyor. Diploma da alıyor ama o eğitim kurumu kalite konusunda verdiği sözleri yerine getiremiyor.

Amerikalı öğrenci İsveç üniversitesine karşı dava açıyor ve ödediği parayı geri istiyor.

Duy ve şaşır:

İşveç mahkemesi o amerikalı öğrenciye hak veriyor.

Amerikalı öğrenci, İsveç' de açtığı davayı kazanıyor!...

Ben ne diyeyim şimdi...

Eyüzibilahhi....