Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.06.16, 13:05   #92
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10088
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Lâik müslümanların beni din düşmanı olarak görmeleri, zaten ne demek istediğimi anlatması açısından güzel bir örnektir.
İsteyen ineğe, isteyen domuza tapsın, beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor kimin neye inandığı...
Ama inandığı şey bana ve topluma zarar veriyorsa birileri beni din düşmanlığıyla yaftalayacak diye de sözümden geri durmam,
Adam ne demişti: ''Namaz kılmayan hayvandır...''
Bugün ne diyor: ''Din düşmanları benim üzerimden dine saldırıyor oysa Kuran'da daha ağır ifadeler var''
Türkçesi şu: Bunları söyleyen ben değilim daha ağırlarını da söyleyen İslâm'dır, dolayısıyla bu dinsizler Kur'an'a ve İslâm'a saldırıyorlar...
Peki ya Lâik müslümanlar bizim için ne diyor: ''Dinimizi din düşmanlarından öğrenecek değiliz..'''
İkisi arasında fark var mı!!
Yok.
Bu ağır ifadelerin İslâmda olduğunu kabul etmedikleri ya da görmezden geldikleri sürece de fark olmayacaktır yobazlarla lâik müslümanlar arasında.
Peki benim için bu ağır ifadelerin islamda olması gerçeği o ifadeleri meşrulaştıracak mıdır!!
Asla!..
Benim asıl merak ettiğim şu lâik müslümanlar kendilerine bambaşka bir islâm profili çizerek bu adamın sarfettiği ağır ifadeleri reddederken Kur'an ya da İslâm söyleyince niye kendi islâm anlayışları çerçevesinde reddedemiyorlar anlamış değilim!!!

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.