Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.06.16, 13:36   #26
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Oha.. insan çöpe mi atılır vay anasini satim.

Ben artık bu gibilerinin dahada çığrığından çıktığının farkındayım. Bu sözleri bulup kanıt olarak sunan islam dünyasını burdan vurmaya çalışan sevgili ateist arkadaşlarım gerçekten komik oluyorsunuz.. Mantığa varmayan bir şeyi mantıkla yok etmeniz mümkün değildir..

.
Desene fazla ucmayacaklar.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
İslam hoşgörü dinidir dinde zorlama yoktur bakara süresi ... ayet kaçıncı ayet olduğu aklımda değil şuan..

Bırakın artık dinimize saldırmayı.

Hepimiz üniversite mezunu insanlarız. Yakışmıyor insanların manevi değerlerine saldırmak hele forum gerçek gibi bir sitenin üyelerine hiç yakışmıyor.

Artık yeter yahu.. Ramazan ayındayız bide.

Yok hepimiz Üniversite mezunu degiliz!.

Kalpazanlara uyari, Diploma örnekleri!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster

Artık yeter yahu.. Ramazan ayındayız bide.

Yukardaki Cöplükten doyunanlara karsi, sana baska Hirsizlari tanitayim.

Ramazan ayındayız´ya

Alıntı:
23 Nisan'da çocuklara ücretiyle ikramımıza izin,masa vermeyen Meclis Bşk'nın Devlet kasasından iftarına masa yetmedi

56 Retweets 48 Gefällt mir

Peygamberine tapmaya devam edebilirsin!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Chevy
bunu bir bizim ılımlılara anlatamadık
onlara göre, böyle zorlamalar yok alkol helal kafa kesme falan hep amerikan ingiliz oyunu müslümanlar yapmaz öyle şey

Ben çok değişik hayaller kurdum bu konuda

Mesela evren çok büyük ve bir düzen içerisinde işliyor. Bana göre evren yaşıyor.
Hala Hayali dünyada yasamaya devam et!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.