Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.06.16, 13:51   #28
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Öncelikle Ateist tanımlamasını kabul etmiyorum çünkü inançsızlığa karşı bir aşağılama olarak kullanılıyor, ben sadece inanmıyorum ve inanmamakta da gerekçelerim var, bu çok sıradışı akıl almaz bir şey değil, birilerinin bunu bu kadar büyütmesi çok garip, inanma kavramı kadar mantıklı bir kavramdır,
İkincisi dilimizde tüy bitti ki bu aşağılamaların, hakaretlerin misliyle fazlası Kur'an'da var, ancak bir kavgada çaresiz kalmış bir insanın kullanabileceği bir dili kullanıyor Kur'an ki bu çaresizce hakaretler ulu tanrı imajına çok ters, asıl bunların irdelenmesi gerekirken bizlerin inançsızlığını konuşmak da mantıklı değil, kaldı ki inançsızlık bütün bu anlamsızlıkların ürünü.
İnanmıyorsanız ateistsinizdir

Çünkü TDK'da ki karşılığıda bu.. Ateist bir hakaret tanımı değildir. Bakıyorum ki malum şahısın söylediklerini bile üzerinize alıyorsunuz. Ben olsam umursamazdım.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.