Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.06.16, 14:25   #99
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131161
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: ABD'de Gece Kulübünde Katliam: 50 Ölü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Lâik müslümanların beni din düşmanı olarak görmeleri, zaten ne demek istediğimi anlatması açısından güzel bir örnektir.

Burada bir yanlisligin var, hepsini Din´e yazdigin icin, Sütü Bozuk toplumu göremiyorsun.

Burada sana bir Kilo LAIK´lik sunabilirmiyim?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Ama inandığı şey bana ve topluma zarar veriyorsa birileri beni din düşmanlığıyla yaftalayacak diye de sözümden geri durmam,
Kayitsiz ve Sartsiz, her gercegi arastirma amacli oldugunda, buna kimse birsey demiyor.

Ama burada sende kabüllenmen lazim´ki, kayitsiz sartsiz Parmakla göstermemiz gerekenlere, Kefen giydirip, bunlara Dini anlam verme cabalarin, Ilimlilarida düsüncelerini yeniden siralamasina zorluyor.

Bak surada ufaktan sana bir örnek vericegim, Mustafa Kemal´imiz bunu cok iyi biliyordu.

Ilahilere karsi bu sekil savas acamazsin!.

Yabanci dilde sunulan Din´i Türkceye cevirip, Milletin ilk önce kavramasini sagladi.

Ikinci etapa gecilebilmesi icin, Elektron Hizlandiricisindan simdi bahsedip, bir asama daha ileri gitmen lazim´ki, bilincle Ilahileri hapis edebilesin.

Son satirin icinde bulunan gizli Mesaji anladinmi diye simdi kendime sordum.

Hadi Hayirlisi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti