Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.16, 18:12   #47
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
Ben bu mesajı nasıl atlamışım... Güzelmiş... Bravo.. Sadece benim Partim yok. İnsanlığa değer veren herkes benim nezdinde güzeldir. CHP sol parti gibi görünür ama maalesef alakası yok. İçerisinde Kürt milliyetçisinden tutun da AKP tabanına yakın kişiler dahi vardır...
Haa bu arada diğer partiler mi, benim gözüm de durumları daha beter...

Bu sekilde o kadar ayrilmisiz´ki, bu sekilde kolay Lokma olarak yutulmaktayiz.

Bir taraftan Bunalim gecirenler, Türkiyeyi gelisi güzel parcalamak isterken, bazilari ayni Fasistlere biraz daha umut verip, Savaslarini hizlandirmalarina sebep oluyor.

Bu asistlere karsi, bir yerde Kuvvetlenip, karsi gelmeye calismamiz lazim.

Geziyide gördük, CHP kendi Mitingini iptal edip, geziye katkida bulunma amacli Taksime geldiginde, Flamelerini indirmeye mecbur birakildi!.

Reza gibileri, Politikacilari Kilosunla satin almaya basladilar,

Ensarda Gecmisleri Bademlenmeye mahküm edildi,

Yargi Kalemiz bile, Delil toplayacagina, Cay Toplamaya basladi!.

Daha neler olmasi lazim?.

Gerdege girenler,

Cocuklarini Topraga verenler,

Bunlar Geziden sonra olanlarindan sadece bir kaci, Ensarlar büyüdükce, Tacizlerde büyüyor!.

Halen Cocuklar Bademlenmekte ama, artik Satilmis Medya konu yapmiyor, Cünkü, gercek yüzlerini koruma amaclarinda!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.