Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.06.16, 23:03   #3
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10088
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan'dan Gezi Parkı açıklaması: Taksim'e o eseri yapacağız

Taktik hep aynı, bu adama kanmak için kanmayı istiyor olmak gerek...
Opera binası, kışla, cami...
Sadece ve sadece camiyi yapabilmek için ötekileri sos olarak kullanıyor, tıpkı çıkardıkları torba yasa tasarıları gibi...
Hatırlıyorum da, daha birkaç hafta önce tarih dahi vererek, birileri düğmeye basacak, protestolar olacak, hükümeti devirmek için şer güçler harekete geçecek gibi sözler söylüyorlardı ben de demiştim ki: Düğmeye siz basacak olmayasınız!!!
Nitekim dediğim çıktı çünkü ülkede bütün işleri batıran birinin bunları unutturabilmek için kaosa ihtiyacı var, buradan ilân edeyim; bu ülkede bir kaos çıkaracaksa o kaosu Tayyip Erdoğan'dan başkası çıkaramaz, zaten haftalar öncesinden bu niyetlerini belli ettiler, sıra uygulamaya geldi.
Bu tam bir iç savaş provası
Kanıt mı?
İşte kanıt aşağıda:

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.