Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.06.16, 23:37   #64
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 983
Ettiği Teşekkür: 45983
Aldığı Teşekkür: 39542
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: TRT Programcısı: Namaz Kılmayan İdam Edilir, Çöpe Atılır!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@alkanaga aynı şeyleri tekrar mı yazalım. O kadar konu açıldı bununla ilgili hiç mi okumadın. Bazı ayetleri inen zamana ve yaşanan olaylara karşı indiğini kaç kez söyleyelim..

Kuran öldürün diyormuş Filistinde Suriyede Afganistanda Dünyanın her yerinde ölenler Müslüman öldürülenler Hrıstiyan ve Museviler. Kuran öldürün diyor müşrikler öldürüyor bu nasıl iş ?
Saçmalama yine!

Kuran' da ne varsa ne zaman indiğine, neden indiğine bakılmaksızın her daim geçerlidir.

Kimse kalkıp ''aha bu ayetler bu koşullarda inmişti, şimdi o koşullar olmadığı için geçersizdir'' diye saçmalayıp, şirk koşamaz.

Kuran' a inanıyorsan, Kuran' da yazan ne varsa hepsinin sonsuza kadar geçerli olduğuna iman etmiş olursun.

Yani öyle: ''şu ayet şu koşullarda inmişti, şimdi o koşullar yok ve bu ayet geçerliliğini yitirdi'' dersen, hem şirkçi olursun, hem de cehennemlik! Ha bana göre değil, Kuran' a göre...

Ve ben Kuran kurslarında bile Kuran öğrenemeyenlere kendi kitablarını öğretmekten bıktım.

Ha bu yazdıklarımı Kuran' a dayandırıyorum. Yalansam, yanlışsam, çarpıtıyorsam, bana Kuran ile gel ve beni rezil et.

Bunu yapamıyorsan sus!

Bir de yalan söyleme ''müslümanların hıristiyan ve yahudilr tarafından öldürüldüğü'' yalan!

Ben buraya konusunu bile istatisiki olarak koymuştum.

Müslümanların % 80 küsürünü müslümanlar öldürüyor!