Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.16, 13:59   #37
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Selamlar.. (♥NaNaNe♥)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi NaNaNe Mesajı göster
merhaba teşekürler hoşbuldum

Galiba tam ANLASILMADI kural dedinen.

Kurallarin icinde Imla sartlarini hatirlatan satirda, en azindan Satir baslari Büyük harfle basladigini, Nokta ve Virgülden sonra ara birakip, yaziya devam edildiginide bildiriliyordu.

Internette devamli dolasanlar olarak, bende genelde Kücük yazardim, Halbuki genelde yabanci Dil´den yazardim ama, Hayatimin Yarim Yüz Yilindan sonra Türkceyi yeniden ögrenmeye basladigimda, en azindan belirtilenlere dikkat etmeye, Forum düzenini fazla bozmamaya calisiyorum.

Satir baslari Büyük Harfle,

Arasira Soluk alabilmek icin Virgül,

Satirin sonuna gelindiginde Nokta.

Bu sekilde, "hem okunmasi daha kolay ve hos oluyor".

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.