Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.06.16, 22:12   #7
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Çilem Doğan "15 Yıl Benim İçin Son Değil Çıktığımda Özgürce Yaşayaca

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
Bunun islam ile ne alakası var. Çok meraklısın herşeyi dine bağlamaya...

Kadın işkence görmüş ve istemediği şeylere zorlanmış ve canını kurtarmanın bedelini 15 yıl hapis ile ödeyecek. Sen islamik mislamik garip garip şeyler yazıyorsun. Bunun dinle alakası ne ? Din mi diyor sana karını sat diye ? İstemediği şeylere zorla diye ? Hergün ayetlerden döktürüyorsunuz copy paste sanırım hiçbirini okumuyorsun.

Adaletin nerde dünya.... Bu kadın işkence çekerken nerdeydiniz. Ailesi nerdeydi ? Bu kız bu duruma düşmeden neden sahip çıkılmadı ? Olan 2,5 yaşındaki günahsıza oldu. Allah yardımcıları olsun...
Ben sadece bu olaydan yola çıkmıyorum ki...

Tüm istatistikler devlet ve toplum dincileştirildikçe kadına olan zulüm, şiddet ve baskının dizginlenemez bir şekilde çoğaldığı ve bunları yapanların da büyük bir oranda en hafif cezalarla kurtulduğu yönünde.

Cinayetlerdeki artışa kadar istatistikleri isterseniz ben koyayım, isterseniz siz kendiniz araştırın.

Ha islamla ilgisi mi ne?

Tamam o zaman islama bağlamayım.

Şöyle diyeyim mesela: Devlet ve toplum laik yapısını kaybettikçe, bunun en ağır faturasını kadınlar öder.

Artık bunu nereye bağlayacaksanız oraya bağlayabilirsiniz.