Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.06.16, 00:14   #15
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40438
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Erol Evgin: 3 Üniversite Bitirmiş Birinin Tek Oy Kullanması Adil Değ

Erol Evgin yersiz bir açıklaması. Kendisinden beklemezdim...

Bu işler eğitimle diploma ile olsaydı bizi yıllardır diplomalılar yönetmiyor mu ?

Aysuna bir sürü laf sarfettim. Hadi o genç dedik ama usta sanatçıya bu sözleri yakıştıramadım.

Sonuç olarak herkezde beyin var. Ve kendisi için vatanı için neyin iyi olacağına karar verebilir.

Siz ilk önce kaçak oyları kimler atıyor. Çöplüklerden çıkan oyları araştırın. Onlarıda okumamış cahil kesim yapmıyor herhalde.

Çevremde şuan her iki kişiden birisi akpli olmak zorunda. Ama maalesef her iki kişiden biri akpden nefret ediyor. Ve ağza alınmayacak sözler sarf etmekteler. Bu durumda bir yerde yanlışlık var.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.