Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.06.16, 13:47   #21
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8500
Aldığı Teşekkür: 10085
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erol Evgin: 3 Üniversite Bitirmiş Birinin Tek Oy Kullanması Adil Değ

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Trolcüler niye itiraz etmiş anlayamadım. Babaları kendine sahte diploma üretmiş, çocuklarına da üretip oy miktarını artirabilir.

Öte yandan şu 3 oy atsın bu 5 oy kullansın diye ütopik yaklaşımlar üzerinde fazla durmaya gerek yok. Insanımızı adil olamayacak ölçütler ile sınıflandıramayız/beceremeyiz/elimize yüzümüze bulaştırırız.

Yine konuda din, laik müslüman lafları geçmiş. La havle...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
E yani lâik-müslümanların kendi iyimserlikleri doğrultusunda oluşturdukları din anlayışları, verdiğim ayette de görüldüğü üzere islâm'la çeliştiği müddetçe benim açımdan onlardan söz etmek de farz oluyor.
Kaldı ki ben konuyla ilgili görüyorsam elbette düşüncemi paylaşacağım aksi takdirde burada ne işim var, gidip limon satar para kazanırım bari...

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.