Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.06.16, 20:02   #27
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39534
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erol Evgin: 3 Üniversite Bitirmiş Birinin Tek Oy Kullanması Adil Değ

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Taner Mesajı göster
Görüşünüze katılıyorum ve bazı eklemeler yapmak isterim:

Yine elitizm hastalığı ve yine insan aşağılanıyor. Ben gerici zihniyete karşı Albert Einstein in bir sözünü kullanırım hep."Aptallığın En Büyük Kanıtı, Aynı Şeyi Defalarca Yapıp Farklı Bir Sonuç Almayı Ummaktır." Arkadaşalr bu ülkede seçimler tatil mevsiminde yapılır. Ve bizim mangalde kül bırakmayan arkadaşlar tatilini yarıda kesip oy kullanmaya gitmeye tenezzül bile etmezler. Çünkü onlara hiç kimse laf söyleyemez. Kesinlikle bir savunma bulurlar. Böyle insanların bulunduğu bir ülkenin halkından ne bekleyebilirsiniz. Yine insan aşağılanıyor ve sizler hemen bu tuzağa düşüyorsunuz. Hep halk kötü halk cahil. Hadi bakalım sizde hep aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemeye devam edin.

Ben de hemen bir gerçeği belirteyim.

7 Haziran, 1 Kasım' dan daha fazla tatil zamanıdır.

AKP 2015 yılının 7 Haziran' ında % 41, aynı yılın 1 Kasım' ında ise % 49,5 oy aldı.

Yani Şezlongspor ya da Biragücü' nün marjinal olduğu açık. Ayrıca son seçimlerde ikamet değişikliği imkanı da tanınarak tatil beldelerindeki seçmenlere de oy verme şansı tanındı.

Yani AKP' nin % 41 aldığı Haziran' ın 7' sinden sonra 1 Kasım' da insanlar Alp dağlarına ya da Uludağ' a tatile falan gitmediler.

...

Erol Evgin haklı.

Ve bana göre ülkenin kaderini belirleyen bir konuda zeka testi yapılıp salaklar oy kullanmaktan men edilmeden bu memleket huzura kavuşmaz.