Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.06.16, 23:45   #29
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8501
Aldığı Teşekkür: 10088
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erol Evgin: 3 Üniversite Bitirmiş Birinin Tek Oy Kullanması Adil Değ

Erdoğan, Erol Evgin için, ‘Sen sanatçı olsan ne olur’ demiş...
Yahu sen cumhurbaşkanı olmuşsun da ne olmuş!!!
Bilginin, bilenin, billimin, sanatın, sanatçının, aydının bu derece aşağılandığı, bu derece hakaret gördüğü, bu derece yıpratıldığı bir başka dönem görmedim, duymadım...
Bütün kifayetsiz, ezik, vasıfsız insanlar çıkmışlar meydana kaliteye savaş açmışlar adeta.
Daha önce yazdığım forumlarda bana elitist diyen pek çok insanla muhatap oldum, onlara hep şu cevabı verdim: Bu iş bir görecelik sorunudur, bana baktığınız yere göre değişir.
Hiçbir zaman elit olma çabasında olmadım ama pazardan domates alırken bile yüz kere mıncıklayan insanların neden konu siyaset olunca aptallaştığını anlamış değilim.
Erol Evgin'i; okumamış insan 1 oy versin okumuş insan 3 oy versin gibi saçma sapan hesapların peşine düşmüş sanacak kadar kısır yorumluyor bazı aklı evveller... Oysa adam cahil insanın oyunun sebep olacağı sonuca vurgu yapıyor, cehaleti ortadan kaldıralım diyor aslında.
Bu kadar basit.
Ama tabii bizim halk dalkavuklarının bunu bir sınıf tartışması haline getirip mağduriyet yaratmak istemesi, tam da Erdoğan'ın kindar nesline yaraşır bir davranış.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.