Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.06.16, 00:27   #18
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39533
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yaşar Nuri Öztürk Hayatını Kaybetti

Ölüm; özellikle de bu türden insanların ölümü gerçekten hissedilir kayıplardır.

Kendime onun görüşlerinden pay çıkarmıyorum; tam tersine daha Yaşar Nuri bu görüşleri savunmadan yıllar önce İslam' a yapılacak en büyük hizmetin 1.400 yıldır insanlığı kurtarmaktan son derece uzak kalmış bir dinin yok olması gerektiğini çeşitli paylaşım alanlarında yazdım. Özeti şuydu: ''Bir din 1.400 yıldır rezaletin sultasına hizmet ediyorsa, o dinin olmaması o dine en büyük hizmettir'' diye... Burda da yazdım bunu.

Yaşar Nuri yapısı ve konumu gereği bu gerçeği son yıllarında farklı bir şekilde anlattı.

Ben de ulaşım alanlarıma giren platformlarda daha farklı şekillerde anlattım.

Ama Yaşar Nuri küfürler hakaretler ederken ben asla ama asla küfür ve hakarette bulunmadım.

Buna rağmen şikayetlerin, öfkelenmelerin ve laf sokuşturmaların öznesi oldum.

Tuhaflık da burda işte...

...

Herkes Yaşar Nuri' nin eksikliğinden şimdiden yakınmaya başladı...

Bazılarımız ise onun eksikliğini şimdiden hissedenler tarafından onun savunduklarını savunduğumuz için susturulmaya çalışılıyoruz.

Kafayı kullanmazsanız bu ülkeyi islamcılarla birlikte siz yakacaksınız!